Hakkımızda

Bİzİ tanıyın

BS EUROPES ürünlerine olan güveni ve garanti kapsamında gerçekleştireceği hizmetleri ile sizlere kaliteli hizmet sunmayı amaç haline getirmiştir.

Kaliteli Hizmet

Canlı Destek

Tecrübeli Alt yapı

Garanti Süreci

Bs Europes A.Ş.1998 yılından beri kalite kontrol,laboratuvar, test ve deney alanlarında kullanılan çeşitli cihazların uzmanları tarafından geliştirilmiş cihazların üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Türkiye ve Avrupa’da hizmet veren ve Fransa-Türkiye ortaklığında kurulmuş olan şirketimiz Türkiye’de açılan şubesinde dinamik çalışanları ve 25 yıllık arka plandaki tecrübesiyle birlikte hizmet vermektedir.

Bs Europes cihazları, yeni nesil kadrosu ile birlikte endüstri 4.0 devriminin elektronik haberleşmelere uygun ve programlamaya uygun olarak son teknoloji geliştirilip üretimi sağlanmaktadır. Bs Europes tekstil, kimya, ambalaj, tıp ve gıda gibi sektörlerde üretilecek her ürünün istenilen kalitede ve sorunsuz üretilebilmesi amacıyla cihazlarını tasarlamakta ve üreticinin başarılı olması için üreticinin yanında hizmet vermektedir. Çağın ileri gelen teknolojisi ile birlikte cihazlarımız dijital kontrollü olmakta ve genel kullanımı, programlanması kolaylaştırmaktadır.

Şirketimizin misyonu, araştırmalarımızın ve geliştirmelerimizin devamlılığını sağlayarak cihazlarımızın sürekli güncel tutulmasıdır. Vizyonumuz ise misyonumuzun devamlılığıdır.

× Bize ulaşın